Čtvrtek, Srpen 22, 2019
Městská policie Roztoky

Hledat

Tento odkaz našich webových stránek je věnován činnosti MP Roztoky

- dne 12.8.2019 oznámen volně pobíhající pes v prostoru ulic Třebízského a Puchmajerova – výjezd na místo, proveden odchyt psa, nalezený pes umístěn do záchytného kotce MP, zjištěn majitel, majiteli nalezený pes předán v pořádku, věc přestupku dle ustanovení § 27 odst. 1 písm. q) z.č. 246/1992 Sb.
 
- dne 11.8.2019 oznámeno narušení občanského soužití mezi bývalými manžely v ulici Lederova – výjezd na místo, provedeno šetření, kvalifikováno a šetřeno jako podezření z přestupku dle ustanovení přestupku proti občanskému soužití dle ustanovení § 7 odst. 1 písm. c) – bod 3 z.č. 251/2016 Sb.,
 
- dne 11.8.2019 oznámen nález motocyklu tov. zn. Chunlan bez registračních značek ve stráni v místě nad železniční strání za ulicí Nad Vltavou – nalezený motocykl bez registračních značek se špatně identifikovatelný číslem VIN, i přesto VIN číslo zjištěno, provedenou lustrací v evidenci vozidel cestou PČR nezjištěn v ČR provozovatel, motocykl ani dle zjištěného VIN pátráním po odcizených motocyklech neprochází, nalezený motocykl zajištěn na dvoře MÚ Roztoky jako nález
 
- dne 10.8.2019 oznámeno rušení nočního klidu z bytu v ulici Bronzová – výjezd na místo, na místo též hlídka PČR Libčice, na místě zjištěna oslava s hlasitou hudbou, kontaktována odpovědná osoba, osoba vyzvána, aby hudba byla ztišena nebo úplně vypnuta, hudba nakonec vypnuta, věc přestupku proti veřejnému pořádku dle ustanovení § 5 odst. 1 písm. d.) z.č. 251/2016 Sb., ( rušení nočního klidu)
 
- dne 9.8.2019 v rámci hlídkové činnosti kontrolována na Tyršově náměstí před hotelem Academic skupina lidí, která byla hlučná, zjednána náprava, skupina osob ztišena, věc přestupku proti veřejnému pořádku dle ustanovení § 5 odst. 1 písm. d.) z.č. 251/2016 Sb., ( rušení nočního klidu)
 
- dne 9.8.2019 oznámeno rušení nočního klidu z bytu v ulici Bronzová – výjezd na místo, na místě zjištěna oslava s hlasitou hudbou, kontaktována odpovědná osoba, osoba vyzvána, aby hudba byla ztišena nebo úplně vypnuta, hudba nakonec vypnuta, věc přestupku proti veřejnému pořádku dle ustanovení § 5 odst. 1 písm. d.) z.č. 251/2016 Sb., ( rušení nočního klidu)
 
- dne 9.8.2019 oznámeno odcizení vozidla tov. zn. VW Polo na křižovatce ulici Braunerova a Obránců míru – předáno PČR Libčice jako podezření z trestného činu neoprávněného užívání cizí věci, provedeno místní pátrání po odcizeném vozidle s negativním výsledkem.
 
- dne 8.8.2019 oznámeno volné pobíhání psa v ulici U Zastávky v prostoru železniční stanice Roztoky – Žalov- výjezd na místo, kde od oznamovatelky hlídka převzala nalezeného psa, pes umístěn do záchytného kotce MP, zjištěna majitelka, majitelce pes předán v pořádku, věc přestupku dle ustanovení § 27 odst. 1 písm. q) z.č. 246/1992 Sb.
 
- dne 8.8.2019 v rámci hlídkové činnosti zjištěna v ulici Žirovnického na parkovacím místě skládka bio odpadu – ořezané větve z tújí, zadokumentováno, provedeným šetřením zjištěno, že tato skládka je na tomto místě již několik dní, zjištěna osoba, která tuto skládku založila, věc kvalifikována a šetřena jako podezření z přestupku proti veřejnému pořádku dle § 5 odst. 1 písm. g.) z.č. 251/2016 Sb.
 
- dne 7.8.2019 oznámena žádost PČR o součinnost při usměrňování dopravy v místě dopravní nehody na křižovatce U Váhy v k.o. Roztoky, kde došlo k dopravní nehodě dvou vozidel se zraněním – výjezd na místo, na místo též hasiči, rychlá lékařská záchranná služba, hlídka PČR a policisté skupiny dopravních nehod PČR, kteří si převzali dopravní nehodu k realizaci jejich zadokumentování
 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL