Čtvrtek, Srpen 22, 2019
Městská policie Roztoky

Hledat

Tento odkaz našich webových stránek je věnován činnosti MP Roztoky

- dne 6.8.19 v rámci hlídkové činnosti kontrolována v ulici lidická osádka vozidla Škoda Superb, jehož osádka je podezřelá z přestupku proti majetku, kdy dne 20.6.19 natankovala na BČS MOL v Přílepské ulici a pak z BČS odjela, aniž by vůbec šla do shopu BČS a částku za natankované pohonné hmoty uhradila, osoba podezřelá vyzvána k podání vysvětlení k celé věci, k úmyslnému jednání se doznala, věc přestupku proti majetku dle ustanovení § 8 odst. 1 písm. a) – bod 1 z.č. 251/2016 Sb.
 
- dne 6.8.19 oznámena dopravní nehoda, kdy pachatel z místa odjel, v ulici Potoky – výjezd na místo, na místě provedeným šetřením a dle zjištěných poznatků od svědků zjištěna podezřelá osoba, na místo přivolání policisté skupiny dopravních nehod PČR, kteří si dopravní nehodu i podezřelou osobu převzali k realizaci jejich zadokumentování
 
- dne 5.8.19 ve schránce důvěry MP Roztoky nalezeny pánské náramkové digitální hodinky zn. Casio ze žlutého kovu, nález zveřejněn na webových stránkách MP Roztoky a Města Roztoky
 
- dne 3.8.19 oznámen volně pohybující se kůň doprovodu v ulici Třebízského – výjezd na místo, zjištěna majitelka tohoto koně, majitelka vyrozuměna, koně si odchytla a zavedla zpět do ohrady, věc podezření z přestupku dle § 27 odst. 2 z.č. 246/1992 Sb.
 
- dne 1.8.19 oznámen volně pobíhající pes v ulici Mjr. Kašlíka s tím, že oznamovatelka dovedla tohoto psa na MP Roztoky, pes umístěn do záchytného kotce MP Roztoky, dle zjištěného čipu zjištěna majitelka psa, tuto se podařilo následujícího dne vyrozumět, majitelka si nalezeného psa v pořádku převzala, věc přestupku dle ustanovení § 27 odst. 1 písm. q) z.č. 246/1992 Sb.
 
- dne 1.8.19 oznámen újezd bez uhrazení částky za natankované palivo od BČS MOL v Přílepské ulici, kdy řidič vozidla tov. zn. Kia Ceed natankoval do svého vozidlo palivo Natural 95 EVO a odjel se svým vozidlem, aniž by zaplatil v shopu částku za natankované palivo, zjištěna r.z. vozidla, provedenou lustrací zjištěn provozovatel vozidla, kvalifikováno a šetřeno jako podezření z přestupku proti majetku dle ustanovení § 8 odst. 1 písm. a.) – bod 1 z.č. 251/2016 Sb.
 
- dne 30.7.19 v rámci hlídkové činnosti zjištěna tzv. černá skládka na veřejném prostranství v ulici Potoky, zadokumentováno, zjištěna podezřelá osoba, kvalifikováno a šetřeno jako podezření z přestupku proti veřejnému pořádku dle ustanovení § 5 odst. písm. f.) z.č. 251/2016 Sb.
 
- dne 29.7.19 ve schránce důvěry nalezen prstýnek ze žlutého kovu, nalezený prstýnek uložen na MP Roztoky, nález zveřejněn na webových stránkách MP Roztoky a Města Roztoky
 
- dne 28.7.19 oznámen újezd bez uhrazení částky za natankované palivo od BČS MOL v Přílepské ulici, kdy řidič vozidla tov. zn. Kia Ceed natankoval do svého vozidlo palivo Natural 95 EVO a odjel se svým vozidlem, aniž by zaplatil v shopu částku za natankované palivo, zjištěna r.z. vozidla, kvalifikováno a šetřeno jako podezření z přestupku proti majetku dle ustanovení § 8 odst. 1 písm. a.) – bod 1 z.č. 251/2016 Sb., provedenou lustrací v evidenci vozidel zjištěn provozovatel vozidla, tento kontaktován, provedeným šetřením zjištěno, že osoba si brala z regálu v prostoru shopu ještě jiné zboží a platila platební kartou nevšimla si, že jí nebyla započítaná částka za natankovaný benzín, v následujících dnech dlužná částka uhrazena.
 
- dne 27.7.19 oznámeno rušení nočního klidu z pozemku domu na rohu ulic Třebízského a Puchmajerova – výjezd na místo, na místě zjištěna hlučná oslava, hovořeno s odpovědnou osobou, upozorněna na rušení nočního klidu, zjednána náprava
 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL