Úterý, Listopad 28, 2023
Městská policie Roztoky

Hledat

Tento odkaz našich webových stránek je věnován činnosti MP Roztoky

- dne 4.7.2023 žádost PČR o usměrňování provozu při dopravní nehodě na výjezdu z Roztok na Prahu na silnici 242, kdy nákladní vozidlo se zaklínilo pod viaduktem, hlídka na místo, kde se následně dostavila hlídka PČR skupina dopravních nehod, následně HZS Roztoky a poté vyprošťovací vozidlo HZS železniční, vozidlo vyproštěno, usměrňována doprava, na místě ještě zajištěna přítomnost SUS Středočeského kraje, kvůli poškození vozovky.
 
- dne 3.7.2023 přijato oznámení o poškození stromů a věcí na soukromém pozemku v k.o,. Roztoky-Žalov. Šetřeno jako přestupek proti majetku
 
- dne 1.7.2023 oznámena hlasitá hudba z prostoru Holého Vrchu, hlídka na místo, na místě zjištěna oslava svatby na soukromém pozemku, na místě hovořeno s odpovědnou osobou, zjednána náprava, hudba ztišena, aby nerušila noční klid, věc podezření z přestupku proti veřejnému pořádku dle ustanovení § 5 odst. 1 písm. d) z.č. 251/2016 Sb. vyřešena na místě domluvou
 
- dne 1.7.2023 oznámen hustý dým na břehu řeky Vltavy poblíž soutoku Únětického potoka a řeky Vltavy, hlídka na místo, na místě zjištěno, že zde hoří dlouhodobě odstavené vozidlo zn. Škoda Forman, na místo dále vozidla a osádky HZS Roztoky a JDH Roztoky, vozidlo uhašeno, škoda neustanovena.
 
- dne 29.6.2023 oznámena posprejovaná garáž v ulici Wolkerova – hlídka na místo, na místě kontaktována hlídka majitelem nemovitosti, dalším šetřením zjištěno, že je posprejovaná podezdívka oplocení domu v sousedství a zděná budka rozvodné skříně, na místo přivolána PČR Libčice, která se dostavila na místo, a událost jí byla předána k jejich realizaci zadokumentování jako podezření z tr. činu poškozování cizí věci dle ust. § 228 tr.z. ( sprejérství)
 
- dne 28.6.2023 oznámen padlý strom přes cestu v Tichém údolí v místě u Spáleného mlýna – hlídka na místo, zajištěno odstranění tohoto padlého stromu dobrovolnými hasiči Roztoky
 
- dne 24.6.2023 oznámeno fyzické napadení v prostoru u brány do areálu fotbalového hřiště SK Roztoky – hlídka na místo, na místě již klid, provedeným šetřením bylo zjištěno, že došlo k fyzickému napadení osoby ze strany jiné osoby, kdy obě osoby byly v podnapilém stavu, došlo k drobnému poranění jedné z osob, avšak tato nepožadovala lékařské ošetření, kvalifikováno a šetřeno jako podezření z přestupku proti občanskému soužití dle ustanovení § 7 odst. l písm. b) z.č. 251/2016 Sb.
 
- dne 24.6.2023 oznámena žádost PČR o asistenci osádce vozidla rychlé zdravotnické pomoci při převozu agresivního pacienta, který se zúčastnil rvačky v parku na Tyršově náměstí, a kdy fyzické napadení šetřila PČR, provedena asistence při převozu tohoto agresivního pacienta do nemocničního zařízení FN Motol
 
- dne 19.6.2023 žádost PČR o součinnost při pátrání po pohřešovaném dítěti, které mělo čekat na rodiče u školy v ulici Zaorálkova, avšak rodiče jej tam nenalezli, hlídka propátrávala okolí na základě popisu, v průběhu pátrání dítě nalezeno rodiči (šlo matce naproti do zaměstnání)
 
- dne 16.6.2023 oznámeno posprejování zdi v ulici Ke Kouli v obci Únětice – hlídka na místo, na místě zjištěny dva nápisy nastříkané na betonové zdi naproti domu oznamovatele, stejné nápisy byly také jak bylo později zjištěno nasprejovány černou barvou na asfaltovém povrchu komunikace ulice Ke Kouli a to v místě u křižovatky s ulicí Rýznerova, zadokumentováno, předáno PČR Libčice jako podezření z přečinu poškozování cizí věci dle ustanovení § 228 odst. 2 tr. zákoníku ( grafiti)
 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL